Efsaneler Ekrana Dönüyor! Kim Kardashian ve Emma Roberts, American Horror Story’nin Yeni Sezonunda Yer Alacak!

Milyonlarca izleyicinin sıkı takipçisi olduğu American Horror Story (AHS) geçtiğimiz yıl 11. sezonuyla seyircisine veda etmişti. Fakat yapımcı Ryan Murphy ise 12. sezonun sinyallerini verdi. Kim Kardashian ve Emma Roberts ‘Delicate’ isimli 12. sezonda başrolü paylaşacak. Gelin detaylara bakalım…

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/natashajokic…

American Horror Story (AHS) hem oyuncu kadrosuyla hem de hikayesinin içine yedirilmiş gerilimli atmosferle seyircileri ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Geçtiğimiz yıl 11. sezonuyla hayranlarıyla kısa bir süreliğine vedalaşan başarılı dizi bu sefer de 12. sezonuyla tekrar gündeme geldi.

FX’in de onayıyla 12. sezon için anlaşma yapan yayıncılar oyuncu kadrosu hakkında hayranlara bazı ayrıntılar verdiler.

Bunlardan bir tanesi de oyuncu kadrosuyla alakalı! Kim Kardashian ve önceki sezonlarda da boy gösteren Emma Roberts 12. sezonda başrolde olacak.

Emma Roberts, 3. sezondan (Coven) bu yana AHS dizisinin bir parçası oldu ve totalde 5 sezonda yer aldı.

Kim Kardashian’ın ise bu dizideki ilk rolü olacak. Kendine ait Twitter hesabından da ufak bir fragman yayınlayarak bu sezonun yeni isminin ‘Delicate’ olacağını duyurdu.

Dizinin yapımcısı Ryan Murphy’nin temsilcisi Variety, Kim’in bu sezonda başrolde olacağını ve kendisine özel olarak yazılmış bir karakteri canlandıracağını dile getirdi.

“Kim Kardashian sevilen yıldızlar arasında yer alıyor. Onu AHS ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz.” diyor yapımcı.

“Kim Kardashian için eğlenceli, dikkat çekici ve korkutucu bir rol yazdık. Şu ana kadar yaptığımız en iyi şeylerden biri oldu. Oldukça iddialıyız.”

12. sezon, Danielle Valentine’in ‘Delicate Condition’ isimli romanından uyarlama!

Ayrıca medyaya göre Rosemary’nin Bebeği (1968) filminin biraz daha feminizmle yoğrulmuş hali olacak bu sezon!

Kim Kardashian’ın aslında geçmişte ufak bir oyunculuk kariyeri var. Disaster Movie (2008), CSI: NY (2004) ve Drop Dead Diva (2009) yapımlarında yer almıştı kendisi.

Bakalım bizleri nasıl bir sezon bekliyor? Düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir